چگونه در اینستاگرام یک پیچ برای تبلیغات راه اندازی کنیم؟

با به روی کار آمدن اینستاگرام و فضای مجازی، تقریبا بساط تبلیغات تلویزیونی و تبلیغات در دنیای واقعی برچیده شده است. امروزه تمامی افراد به دنبال ارائه تبلیغات در اینستاگرام هستند، در واقع تمامی کسب و کارها ترجیح می دهند تا تبلیغاتشان از طریق پیج های اینستاگرام صورت بگیرد. در این میان دو دسته از افراد وجود دارند، دسته اول افرادی که می خواهند تبلیغات خود را ثبت کنند و دسته دوم افرادی که می خواهند تبلیغات را اجرا کنند. در این میان بیشترین سود نصیب افرادی می شود که قرار است امر تبلیغات را اجرا کنند، زیرا امر تبلیغات علاوه بر افزایش محبوبیت در فرد تبلیغ کننده، یک نقطه شگرف در کسب درآمد اینترنتی می باشد. امروزه خرید فالوور اینستاگرام بسیاری از افراد در تلاش هستند که پیج های تبلیغاتی راه اندازی کنند و از این طریق درآمد زیادی به دست بیاورند، اگر شما نیز از افرادی هستید که به دنبال تبلیغ می باشند، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

قدم اول: هدف خود را مشخص کنید!

پیش انجام هر کاری، ابتدا مشخص کنید که قرار است در چه حوزه کاری فعالیت کنید. به عبارت دیگر قرار است چه کنید؟ تبلیغات شما در چه حوزه ای است؟ قرار است برند های لباس و پوشاک را معرفی کنید یا در حوزه برندینگ لوازم آرایشی و بهداشتی فعالیت کنید. شاید اصلا لاین کاری شما فعالیت در حوزه آموزشی باشد. بنابراین ابتدا خرید فالوور ایرانی به حوزه کاری خود فکر کنید. بهتر است لیستی از فاکتورهایی که به آن ها علاقه دارید را انتخاب کنید. خوب فکر کنید. ببینید حوزه کاری مورد علاقه شما چیست. پس از تصمیم گیری صحیح، گام دوم را که ساختن پیج است انجام دهید.

قدم دوم: اکانت خود را بیزنسی کنید.

برای انجام امر تبلیغات ابتدا باید یک پیج بیزنسی بسازید. برای بیزنسی کردن اکانت خود باید از قسمت تنظیمات حساب کاربری اینستاگرام، اکانت خصوصی خود را به یک اکانت تجاری تبدیل کنید. از این طریق امکانات زیادی نصیبتان خواهد شد. همچنین یک اکانت تجاری به روی همگان باز است و فالوورها می توانند به صورت آزادنه از پست ها و نحوه عملکرد شما با خبر شوند. در این قسمت دو حالت وجود دارد اگر از قبل پیجی در دست اقدام دارید، همان را به یک پیج بیزنسی تبدیل نمایید. پیج بیزنسی در حضور مشتریان حرفه ای تر جلوه خواهد کرد. اما اگر هیچ پیج یا اکانت اینستاگرامی ندارید، بهتر است نسبت به ساخت یک پیج بیزنسی یا تجاری اقدام کنید.

قدم سوم: فالوورهای خود را افزایش دهید.

اولین چیزی که بعد از ورود به پیج شما حائز اهمیت است، تعداد فالورهای شما می باشد. تعداد فالوورهای شما نشان دهنده میزان محبوبیت شما، میزان حرفه ای بودن شما و همچنین یک فاکتور موثر در اعتماد سازی بین شما و دنبال کنندگان شما می باشد.  به عنوان مثال زمانی که فردی ناشناس به پیج شما وارد می شود اگر تعداد فالوورهای شما چندین هزار نفر باشد، بیشتر و بهتر به شما اعتماد می کند تا زمانی که فالوورهای شما صرفا چند صد نفر باشند.

قدم چهارم: تولید محتوا فراموش نشود!

برای افزایش فالوور باید در پیج خود فعالیت داشته باشید. باید یک حوزه کاری مشخص داشته و در آن حوزه کاری به فعالیت بپردازید. فعالیت مستمر و پر محتوا در یک زمینه می تواند به شما کمک کند تا مخاطبان بیشتری جذب کرده و تخصص خود را بیشتر کنید. به عنوان مثال ارگ حوزه کاری شما لوازم آرایشی و بهداشتی است می توانید ویدئوهایی تحت عنوان ساخت ماسک صورت در منزل بسازید، آن ها را به اشتراک بگذارید و در نهایت مخاطبان خرید فالوور ارزان زیادی جذب کنید. با این کار کم کم صاحبان برندهای آرایشی به شما اعتماد کرده و تبلیغات خود را به شما می سپارند. سعی کنید تخصصی عمل کنید و محتوای جدید را منتشر نمایید. دقت کنید که محتوای تکراری و کپی شده از وب سایت های ایرانی می تواند تا حد بسیار زیادی به ریزش مخاطبان شما کمک کند.

نتیجه گیری

اگر به دنبال گرفتن تبلیغات در اینستاگرام و همچنین افزایش درآمد خود هستید، بهتر است تا به نکاتی که در بالا ذکر کردیم توجه کنید. شاید به ظاهر بسیاری از افراد از نکته های ذکر شده آگاهی داشته باشند؛ اما نسبت به اجرای آن سهل انگاری کرده و آن ها را جدی نمی گیرند. رعایت همین چند نکته ساده به شما برای رسیدن به موفقیت کمک خواهد کرد.

Related Post